Корзина
25 отзывов
+380675190480
+380665190480
+380675190141
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Вербицького 8
3D PRINTERS MONOBRAND STORE
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

О нас

Коротка історія "Wanhao Ukraine - monobrand store"
Рівно через 6 років після запускаючи першого принтера WANHAO в Китаї ми можемо з гордістю сказати що 3D друк в Україні стала доступнішою разом з відкриттям першого і єдиного монобрендового магазину WANHAO UKRAINE !!!

А почалося все з того, що 8 серпня 2012 року компанія WANHAO запускає свій перший 3D-принтер - це був прорив! Після накопичення 6-місячного досвіду роботи на місцевому роздрібному ринку Китаю, WANHAO зібрав хороший досвід у виробництві 3D-принтерів і післяпродажного обслуговування. Грунтуючись на цьому дорогоцінному досвіді і напруженій роботі нашої команди, WANHAO може надати більш професійне обслуговування і кращий, сучасний доступний 3D-принтер для приголомшливих людей у ​​всьому світі !!!

Найперший принтер був створений після того, як кілька сусідів по гуртожитку використовували всі свої кишенькові гроші і купили один 3D принтер Thing-O-Matic від Makerbot. Ця дивовижна машина принесла цим студентам великий інтерес в створенні 3D-проектів і допомогла побудувати свою мрію. 1 жовтня WANHAO реплицирует Thing-O-Matic та назвав його DUPLICATOR ONE. Це перше покоління 3D-принтерів, побудоване в Китаї, об'єднало більшість переваг RepRap і Makerbot і модернізує екструдер до Non Block one.

У серпні 2012 року WANHAO вирішила продавати принтери по всьому світу, щоб допомогти більшій кількості людей отримати доступ до самого приголомшливому друкувального обладнання.

Ура!